Біла Сова — видавництво особливих історій

Біла Сова — видавництво особливих історій


Видавничий дім «Біла Сова» – це технологічне видавництво, яке працює на перетині старих та нових технологій. Під старими ми маємо на увазі всіма улюблені друковані книги, під новими - анімацію та доповнену реальність. 


Ми робимо ілюстрації у наших книгах «живими», аби відповідати духу сьогодення. Щоб сучасні діти, звиклі до технологізації світу, побачили переваги читання та сприймали час із книгою, як захопливу подорож.

 

Ми обираємо такі історії, які зачіпають універсальні теми, близькі кожній людині та не втрачають актуальності упродовж віків. Це розповіді про дружбу та зраду, любов та прощення, сміливість та віру в себе. Нам важливі історії, які познайомлять дітей з довколишнім світом, допоможуть краще розуміти його та власні емоції.

 

Ми віримо, що книги, у яких є і глибокий сенс, і красиві ілюстрації, і можливість незвичайного інтерактиву, стануть улюбленими для маленьких читачів та прищеплять любов до читання на все життя. Чому саме ми?

Найголовніше для нас — історії. Ті, що надихають, дають силу мріяти, вірити, вигадувати нові всесвіти та відчувати прекрасне. Для нас однаково важливі зміст та візуалізація історії, тому ми приділяємо велику увагу ілюстраціям і пишаємося партнерством з талановитими художниками-ілюстраторами. Завдяки їхнім роботам наші книжки колекціонують не лише діти, а й дорослі.


Біла Сова буде щасливою, коли її книги потраплять не тільки до вашої бібліотеки, але й до серця ваших улюблених маленьких читачів.

Історії

Ми шукаємо, створюємо та видаємо особливі історії, які є близькими читачам та які б ми хотіли розповідати й своїм дітям

Ілюстрацїї

Ми обираємо талановитих ілюстраторів, які здатні своїми малюнками доповнити та посилити дивовижний світ кожної історії

Доповнена реальність

У наших книгах історії оживають. За допомогою спеціального фільтра, герої чи предмети на картинці починають рухатися

Наша команда

Під крилом Білої Сови об'єдналися творчі особистості, які обожнюють незвичайні історії, де заховані секрети та дива. Ми цінуємо зміст і красу, тому створюємо такі книжки, які хотіли б читати власним дітям та подарувати близьким друзям.


Що кажуть наші читачі

Дружня служба підтримки

Наша місія бути корисними для маленьких і дорослих читачів.

Нові книги

Ми — мисливці за книгами, які завжди перебувають у пошуку особливих історій.

Партнерство та колабораціі

Ми відкриті для цікавих пропозицій щодо співпраці.


Видавничий дім «Біла Сова» – видавництво книг для дітей та дорослих, засноване у Києві у 2021 році.


З повним асортиментом видавничого дому «Біла Сова» можна ознайомитися на сайті й одразу купити книги для дітей за своїм вподобанням.


Видавничий дім «Біла Сова» займається переважно перекладною літературою й пропонує купити дитячі книги українських та іноземних письменників. Зокрема, відомих письменників-казкарів, серед яких Шарль Перро, Ганс Крістіан Андерсен, Ернст Теодор Амадей Гофман. 


Купити дитячу книгу видавництва «Біла Сова» означає отримати історії з глибоким сенсом доповнені розкішними ілюстраціями, які допоможуть дитині з ранніх років виховати художній смак, відчуття прекрасного та людяність. Адже «Біла Сова» обирає історії, які зачіпають теми дружби, любові, страху, сміливості, вчать розуміти власні почуття і світ навколо. Історії, які надихають, вселяють віру в себе, спонукають мріяти. Історії, у яких живе магія. 


Для видавничого дому «Біла Сова» однаково важливі зміст та візуалізація, ми приділяємо велику увагу ілюстраціям і пишаємося партнерством з талановитими художниками-ілюстраторами.


Деталізовані, неординарні й унікальні ілюстрації ідеально доповнюють класичні дитячі казки й роблять їх ближчими сучасним дітям. Однак завдяки естетичному художньому оформленню книги подобаються і дорослим, які колекціонують їх. 


Книги видавничого дому «Біла Сова» особливі ще й тим, що містять елементи доповненої реальності. Частина ілюстрацій оживає, якщо навести на них камеру смартфона. Для цього не потрібно завантажувати додаток, достатньо скористатися спеціальним ефектом в нашому Instagram. Інтерактивні книги подарують незабутню подорож у казковий світ кожному читачу.


Дитячі казки популярних іноземних авторів для видавничого дому «Біла Сова» перекладають найкращі перекладачі України. Так наші читачі насолоджуються якісним текстом з урахуванням усіх особливостей оригіналу. 


Також видавничий дім «Біла Сова» готовий до співпраці з сучасними авторами-початківцями.


Купити книги для дітей видавничого дому «Біла Сова» можна на Yakaboo, на сайті видавництва та в магазинах-партнерах.


Підписка на новини